Sotsiaaltöötaja teenus

Meie sotsiaalses rehabilitatsioonikeskuses pakutavad sotsiaaltöötaja teenused hõlmavad laia valikut toetavaid ja nõustavaid teenuseid, mis aitavad nii täiskasvanutel kui ka lastel lahendada sotsiaalseid probleeme, leida vajalikke ressursse ja toetust ning parandada üldist elukvaliteeti. Sotsiaaltöötajad töötavad individuaalselt ja rühmades, et pakkuda kohandatud tuge ja juhendamist, mis aitab klientidel paremini toime tulla erinevate väljakutsetega. Teenuste pakkumine hõlmab järgmist:

1. Hindamine ja nõustamine: Sotsiaaltöötajad teostavad põhjaliku hindamise, et mõista klientide sotsiaalseid vajadusi ja ressursse. Selle põhjal pakuvad nad nõuandeid ja juhiseid probleemide lahendamiseks ning koostavad igale kliendile sobiva individuaalse rehabilitatsiooniplaani.

2. Individuaalne nõustamine: Sotsiaaltöötajad pakuvad klientidele, sealhulgas lastele, individuaalseid nõustamissessioone, kus nad saavad arutada oma isiklikke probleeme ja muresid.

3. Sotsiaalsete oskuste arendamine: Sotsiaaltöötajad aitavad klientidel, eriti lastel, arendada olulisi suhtlemis-, konfliktide lahendamise ja enesejuhtimisoskusi.

4. Kogukonna tegevustesse kaasamine: Sotsiaaltöötajad aitavad klientidel, sh lastel, leida võimalusi osalemiseks kogukonna tegevustes, nagu huviringid, sporditegevused või vabatahtlik töö.

5. Juurdepääsu teenustele hõlbustamine: Sotsiaaltöötajad aitavad klientidel, kaasa arvatud peredel lastega, saada juurdepääsu vajalikele sotsiaal- ja tervishoiuteenustele.

6. Kriisiabiteenused: Sotsiaaltöötajad pakuvad kriisiolukordades emotsionaalset ja praktilist tuge nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Lastele suunatud teenused:

- Sotsiaaltöötajad teevad koostööd lastega, et toetada nende sotsiaalset ja emotsionaalset arengut, aidates neil kohaneda ja toime tulla erinevate elusituatsioonidega.

- Eraldi tähelepanu pööratakse laste hariduslikele ja arenguliste vajadustele, sh koostöö koolide ja haridustöötajatega.

Rehabilitatsiooniplaani koostamine:

- Sotsiaaltöötajad koostavad iga kliendi jaoks individuaalsete vajaduste ja eesmärkide põhjal rehabilitatsiooniplaane, mis hõlmavad erinevaid toetavaid tegevusi ja teenuseid.

- Plaanid on suunatud nii füüsilisele, emotsionaalsele kui ka sotsiaalsele toetusele, pakkudes terviklikku lähenemist igale kliendile.

Sotsiaaltöötaja teenused meie keskuses on suunatud mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele, pakkudes neile ja nende peredele vajalikku tuge, juhendamist ja ressursse, et tagada nende parem sotsiaalne toimetulek ja elukvaliteedi tõus. Teenuste täpne sisu ja lähenemine on kohandatud vastavalt iga kliendi individuaalsetele vajadustele ja rehabilitatsiooni eesmärkidele.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis