Arsti teenused

Meie sotsiaalses rehabilitatsioonikeskuses pakutavad arsti teenused hõlmavad meditsiinilist abi ja järelvalvet inimestele, kes võivad vajada tervisega seotud hooldust ja ravi. Arstid teostavad tervise hindamist, diagnoosimist ja ravi, aidates inimestel säilitada või parandada nende füüsilist ja vaimset tervist.

Teenuste ulatus hõlmab:

1. Tervisekontrollid ja hindamine: Arstid teostavad regulaarseid tervisekontrolle, jälgivad füüsilist tervist ja diagnoosivad terviseprobleeme.

2. Diagnoosimine ja raviplaanide koostamine: Arstid koostavad raviplaane, jälgivad ravikäiku ja teevad vajalikke diagnostilisi otsuseid.

3. Ravimite määramine ja jälgimine: Arstid määravad ja jälgivad ravimite toimet ning kõrvaltoimeid.

4. Meditsiinilised protseduurid: Arstid teostavad meditsiinilisi protseduure, sealhulgas haavade hooldust, süstimisi ja füsioteraapiat.

5. Meditsiiniline nõustamine: Arstid pakuvad meditsiinilist nõu ja selgitavad ravivõimalusi.

6. Koostöö teiste tervishoiutöötajatega: Arstid töötavad koos teiste spetsialistidega, tagades tervikliku tugi ja hoolduse.

Lastega seotud teenused:

- Arstid tegelevad laste tervisega, teostavad regulaarseid tervisekontrolle ja diagnoosivad laste terviseprobleeme.

- Koostavad lastele sobivad raviplaanid, jälgivad ravikäiku ja teevad koostööd laste vanematega.

- Nõustavad vanemaid lapse tervise ja arenguga seotud küsimustes, pakkudes vajalikku tuge ja juhiseid.

Arsti teenuse eesmärk ja lähenemine:

Arsti teenused on suunatud inimeste, sealhulgas laste, tervisliku seisundi hindamisele, diagnoosimisele ja ravile, et tagada nende parim võimalik tervislik seisund ja toetada nende osalemist rehabilitatsiooniprogrammides. Teenuste sisu ja lähenemine kohandatakse vastavalt iga kliendi individuaalsetele vajadustele ja rehabilitatsiooni eesmärkidele.

Teenuste sisu hõlmab patsiendi terviseolukorra hindamist ja nõustamist, rehabilitatsioonispetsialistidega konsulteerimist sobivate meetmete rakendamiseks, võrgustikuliikmete, sealhulgas pereliikmete, nõustamist rehabilitatsiooni eesmärkide saavutamiseks, abivahendite vajaduse hindamist ja kasutamise õpetamist. Teenused ei hõlma raviplaani koostamist, diagnoosimist, raviprotseduuride teostamist ega retseptide väljastamist.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis