Füsioterapeudi teenus

Meie sotsiaalse rehabilitatsioonikeskuse füsioterapeudi teenused on mõeldud laia spektri klientidele, sealhulgas inimestele, kellel on probleeme lihas-skeleti süsteemiga, suurenenud kehakaaluga ja koordinatsioonihäiretega. Teenused keskenduvad füüsilise tervise ja liikumisvõime parandamisele, pakkudes tuge ja abi liikumisraskuste, vigastuste ja muude füüsiliste probleemide korral.

1. Lihas-skeleti süsteemi probleemid: Pakume spetsiaalset ravi ja harjutusi inimestele, kes kannatavad luu- ja lihaskonna häirete all, nagu artriit, osteoporoos või seljavalu. Ravi eesmärk on leevendada valu, parandada liikuvust ja tugevdada lihaseid.

2. Suurenenud kehakaal: Füsioterapeudid aitavad ülekaalulistel klientidel parandada nende liikuvust, tugevdada lihaseid ja suurendada üldist füüsilist vastupidavust. Harjutused ja teraapia on kohandatud, et arvestada ülekaalust tulenevate eripäradega.

3. Koordinatsioonihäired: Pakume teraapiat ja treeninguid klientidele, kellel on probleeme motoorse koordinatsiooniga, sealhulgas tasakaaluhäired või kõnnakuprobleemid. Eesmärk on parandada koordinatsiooni, tasakaalu ja üldist füüsilist toimetulekut.

Teenuste hulka kuuluvad:

- Individuaalne hindamine ja raviplaan: Iga kliendi füüsiline seisund, vajadused ja piirangud hinnatakse, et määrata sobiv teraapia ja harjutuste plaan.

- Individuaalsed ja grupiteraapia sessioonid: Pakume nii individuaalseid kui ka grupisessioone, mis keskenduvad lihaste tugevdamisele, liikumisulatuse parandamisele ja valu leevendamisele.

- Funktsionaalne treening: Harjutused, mis aitavad igapäevaelus vajalikke oskusi arendada, nagu kõndimine, riietumine ja iseseisev liikumine.

- Valuravi ja liikumisabivahendite kasutamine: Valuleevendusmeetodid ja vajadusel abivahendite soovitamine ja õpetamine.

- Kliendinõustamine ja haridus: Tervisliku eluviisi, liikumise ja enesehoolduse alane nõustamine.

Meie füsioterapeudi teenused on suunatud kõigile, kes vajavad füüsilist taastusravi ja toetust, sealhulgas neile, kes on läbinud vigastusi, operatsioone või kannatavad liikumisraskuste all. Füsioterapeudid aitavad klientidel taastada iseseisvust ja parandada igapäevaelus toimetulekut. Teenused on kohandatud vastavalt iga inimese individuaalsetele vajadustele ja rehabilitatsiooni eesmärkidele.

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis