Teraapiafond

Teraapiafondi programm pakub patsientidele juurdepääsu mitmekülgsetele tervishoiuteenustele, mida osutavad kõrgelt kvalifitseeritud tervishoiuvaldkonna spetsialistid. Meie eesmärk on pakkuda patsientidele asjatundlikku ja tõhusat ravi, tagades samal ajal, et ravi oleks kättesaadav ja rahastatav.

Kes on teenuse osutajad? Meie teenuseid osutavad kliinilised psühholoogid, kliinilised logopeedid ja füsioterapeudid, kellel on vajalikud tegevusload ja kutsealane pädevus. Need spetsialistid töötavad koos patsiendiga, et pakkuda individuaalselt kohandatud ravi, mis vastab iga patsiendi vajadustele.

Kuidas teenused rahastatakse? Teraapiafondi teenused on rahastatud läbi perearsti süsteemi, mis võimaldab patsientidel saada vajalikku ravi ilma muretsemata kulude pärast. Hüvitamine võib toimuda tervisekassa poolt teraapiafondist või patsiendi omaosaluse kaudu, sõltuvalt konkreetsest olukorrast.

Teenuste kättesaadavus teraapiafondi eesmärk on tagada, et kvaliteetsed tervishoiuteenused oleksid kättesaadavad kõigile, kes neid vajavad. Me teeme koostööd perearstidega, et tagada, et patsiendid saavad õigeaegselt ja asjakohaselt suunatud erialaspetsialistide juurde.

Kuidas protsess töötab?

  • Patsiendi suunamine teenusele algab perearsti poolt, kes hindab patsiendi vajadusi ja väljastab suunamiskirja.

  • Patsiendi raviplaan koostatakse koostöös valitud spetsialistiga, arvestades patsiendi individuaalseid vajadusi.

  • Pärast teenuse osutamist saab perearst teenuse osutajalt tagasisidet, mis on oluline järgnevate ravimeetmete kavandamisel.

Meie teenuste loetelu on lai ja kohandatud patsientide erinevatele vajadustele. See hõlmab, kuid mitte ainult, järgmisi teenuseid:

  • Kliinilise psühholoogi ja logopeedi konsultatsioonid

  • Erineva kestuse ja formaadiga füsioteraapia seansid (individuaalsed, grupis)

  • Psühhoteraapia seansid nii individuaalselt kui ka grupis

Pühendumus kvaliteedile meie juures on kvaliteet alati esikohal. Me tagame, et kõik meie teenuseosutajad vastavad kõrgeimatele kutsestandarditele ja osutavad teenuseid, mis on rangelt kooskõlas kehtivate tervishoiustandarditega.

Kui soovite rohkem teavet teraapiafondi teenuste või suunamisprotsessi kohta, võtke meiega ühendust. Meie meeskond on alati valmis aitama ja pakkuma parimat võimalikku nõu ja tuge.

Rohkem infot Tervisekassa portaalis: https://www.tervisekassa.ee/teraapiafond

Oleme avatud

Kase keskus: Esmaspäev-Reede
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Keldrimäe keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Kadaka keskus: Esmaspäev-Reede
(08.00-16.00)/ainult Kadaka kooli õpilastele

Tondi keskus: Esmaspäev-Laupäev
(10.00-20.00)/või vastavalt vajadusele

Võtke meiega ühendust:


lootus.onnele@gmail.com
info@lapssi.eu
Lapssi OÜ
Reg.nr: 12876200
Tegevusluba: SRT000187

Jälgi meid Facebookis